analiza statystyczna - koszt usługi

 

 

Każda usługa analizy ankiet (danych w formie tabelarycznej) wyceniana jest indywidualnie, jednak najczęstszy koszt przygotowania kompletnej analizy statystycznej waha się w przedziale od 350 do 550 zł za całość. Czas przygotowania zamyka się najczęściej w 3-5 dni (jeżeli w danej chwili nie jesteśmy „zarzuceni” pracą, może być krótszy). W skład kompletnej analizy statystycznej wchodzą: obliczenia statystyczne, analiza opisowa, opis zastosowanych metod badawczych oraz graficzna prezentacja wyników (tabele i wykresy).

Jeżeli nie jesteś zainteresowany wykonaniem kompletnej analizy danych statystycznych a jedynie dokonaniem obliczeń na posiadanych danych, również możemy przygotować je dla Ciebie. Orientacyjny koszt to od 150 do 250 zł za obliczenia – zależnie od czasu jaki będziemy musieli na omawiane obliczenia poświęcić.

Pamiętaj! wszystkim studentom dajemy 100% gwarancję akceptacji analizy przez promotora – jeżeli promotor będzie miał zastrzeżenia – dostosujemy ją, a jeśli nie zaakceptuje jej w całości, zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty!

masz pytania? kliknij!nasze doświadczenie